Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » 2015 » Квітень » 1 » Збірна України на останній хвилині втратила перемогу у матчі з латвійцями .
13:23
Збірна України на останній хвилині втратила перемогу у матчі з латвійцями .

Збірна України з футболу зіграла внічию 1:1 із командою Латвії у товариському матчі, що відбувся у Львові. Українці мали тотальну перевагу та створили чимало моментів біля воріт суперника. Та забити змогли лише один гол. На 35-й хвилині голкіпер суперника Александрс Колінько відбив сферу перед собою після прострілу Олега Гусєва, а Андрій Ярмоленко першим встиг на м'яч і пробив низом. Збільшити рахунок у другому таймі могли і Федецький, і Безус. А латвійці вистрілили перед самим свистком. Команда Мар'яна Пахара розіграла кутовий, а Віталійс Максименко головою пробив Бойка. Цей матч став другим для збірної України у 2015 році. 27 березня "синьо-жовті" програли збірній Іспанії у матчі відбору на Євро-2016. Чекати кращого результату нам доведеться до червня.

Переглядів: 363 | Додав: pashok | Рейтинг: 0.0/0